Info

Bestyrelsen i Nordsjællands Kattehjælp består af:


Formand Joan Andersen - joan@kattehjaelp.dk

Næstformand Annette Nielsen - annette@kattehjaelp.dk

Kasserer Kirsten Hammer - kirsten@kattehjaelp.dk

4. bestyrelsesmedlem Margit Rand - margit@kattehjaelp.dk

5. bestyrelsesmedlem Birgit Bauer - birgit@kattehjaelp.dk


Udover bestyrelsen har vi en række af frivillige der hjælper med pleje, kørsel, donationer og diverse ad hoc opgaver.


Har du lyst til at hjælpe os med at hjælpe kattene, så send os en mail på info@kattehjaelp.dk og fortæl hvad du har lyst og mulighed for at bidrage med.



Iris med sine killinger påsken 2019
Iris med sine killinger påsken 2019
Fundet i en kompostbunke i Skibby
Tilde
Tilde
Carla
Carla
Kalle
Kalle
Tjalfe
Tjalfe

CVR nr. 37805335

Mail: info@kattehjaelp.dk

Konto: reg 5357 konto 0246871

Mobilepay 94686 (donation)

Vi er godkendt af indsamlingsnævnet